HOTEL ELBRUS SPA

Elbrus SPA to trzygwiazdkowy hotel w centrum miasta. Goście mają do dyspozycji pokoje typu standard, king, lux oraz studio, które są wyposażone w łazienkę, wifi, telewizor. W niektórych pokojach znajduje się balkon z widokiem na góry.

W hotelu przygotowano szereg atrakcji oraz udogodnień. Można w nim skorzystać ze spa oferującego wiele zabiegów pielęgnacyjnych. Obiekt posiada również basen, na którym organizowany jest aqua aerobic, strefę saun z łaźnią parową, sauną fińską i parową.

Hotelowa restauracja wyróżnia się nie tylko eleganckim wystrojem, ale także szerokim wyborem dań – od wegetariańskich, po bezglutenowe i regionalne potrawy. 

Na terenie obiektu znajduje się również pokój zabaw z książkami i zabawkami oraz letni plac zabaw, na którym dzieci mogą korzystać z piaskownicy, zjeżdżalni oraz huśtawek.

Hotel dysponuje też 3 nowoczesnymi salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem oraz lobby barem.

Zapytanie rezerwacyjne

Dodaj rekomendację

Twoja ocena:
Ocena ogólna: 0/5

Zaloguj się by móc dodać rekomendację.

Rekomendacje

Mapa

Brakuje obiektu?

Napisz nam o tym!
Zobacz wizytówkę obiektu

Informacje o mieście

Szczyrk to malownicza miejscowość położona w województwie śląskim. Na terenie mieście znajdują się liczne zabytki, miejsca związane z rekreacją oraz wyciągi narciarskie, a dookoła usytuowane są przepiękne szczyty górskie.

Więcej

Kontakt

Administrator serwisu iSzczyrk.pl +48 33 486 18 50 bok@iszczyrk.pl