HOTEL META

Zapraszamy do luksusowego Hotelu Meta, gdzie spędzicie Państwo niezapomniany wypoczynek.

Hotel znajduje się w pobliżu wyciągu narciarskiego Skrzyczne. Pokoje i apartamenty posiadają nie tylko eksluzywne wyposażenie, ale także można z nich podziwiać górską panoramę. 

W obiekcie możecie Państwo skorzystać z wielu atrakcji:  klubu muzycznego, w którym są organizowane są dyskoteki, imprezy okolicznościowe i tematyczne, luksusowego centrum Dr Irena Eris Beuty Parnet, gdzie oferowane są nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze, basenu letniego, kortów tenisowych, boisk do gier zespołowych, lodowiska.

Dla Państwa pociech w Hotelu Meta przygotowano plac zabaw , na którym organizowane są animacje ruchowe oraz pokój zabaw z grami planszowymi, kolorwanki, książkami oraz innymi atrakcjami.

Na terenie obiektu znajduje się również wypożyczalnia:
- rowerów
- segway'ów
- quadów
- samochodu Buggy
- kijków do nording walking

Obiekt dysponuje także kilkoma nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi, które umożliwiają przeprowadzenie wszelkich wydarzeń firmowych.

Hotel posiada dwie sale restauracyjne, view bar z kominkiem i muzyką na żywo, chatę grillową oraz ogródek. Elegancki wystrój sal sprawia, że są one idealnym miejscem na zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia weselnego.

Zapytanie rezerwacyjne

Dodaj rekomendację

Twoja ocena:
Ocena ogólna: 0/5

Zaloguj się by móc dodać rekomendację.

Rekomendacje

Mapa

Brakuje obiektu?

Napisz nam o tym!
Zobacz wizytówkę obiektu

Informacje o mieście

Szczyrk to malownicza miejscowość położona w województwie śląskim. Na terenie mieście znajdują się liczne zabytki, miejsca związane z rekreacją oraz wyciągi narciarskie, a dookoła usytuowane są przepiękne szczyty górskie.

Więcej

Kontakt

Administrator serwisu iSzczyrk.pl +48 33 486 18 50 bok@iszczyrk.pl